• Online only
    nlb
    intel

    Tp-Link Gigabit Multi-Mode Media Converter, MC200CM

    (0) Reviews
    76,00 KM
    Ukljucen PDV

    Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC). MC200CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Usklađen sa IEEE 802.3...

    Kataloški broj: MC200CM

    Dostupno uz provjeru

    Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC). MC200CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Usklađen sa IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z. Podržava shortwave (SX) laser specifikaciju u full wire speed forwarding rate. Ona radi na 850nm prenosa i primanja podataka. Garancija: 24 mjeseca.

    MC200CM
    0001-01-01

    Specifične poveznice

    Novi proizvod

    Nema ostavljeni dojmova za ovaj artikal

    Napišite dojam

    Tp-Link Gigabit Multi-Mode Media Converter, MC200CM

    Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC). MC200CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Usklađen sa IEEE 802.3...

    Napišite dojam

    16 drugih artikala u istoj kategoriji:

    nlb
    intel