Napredna pretraga

Prema kategorijama

Nije dostupan izbor u ovoj grupi

Brend

Po cijeni

5.595,00 KM - 5.610,00 KM
DNEVNA AKCIJA
Generic placeholder image

IMTEC POSLOVNICE

Dodjite u najblizu poslovnicu ili nas pozovite putem besplatnog broja. 080 022 338

Saznajte više »

IMTEC KATALOG

Mjesecni pregled izdvojenih artikala namjenjenih za kucne i poslovnim potrebe.

POSAO U IMTEC-U

Kompanija je onoliko uspješna, koliko su uspješni ljudi koji je čine: više od 100 zaposlenih u 20 prodajno-servisnih centara...

Najnovije objave

OGLAS ZA POSAO: VODITELJ POSLOVNICE

1505 Pregleda 0 Liked

Kao lider u prodaji informatičke opreme u BiH, IMTEC već dugi niz godina zbližava tehnologiju i ljude. Naši uposlenici su naša glavna vrijednost i mi im vjerujemo prije svega, mi ih poštujemo jer vrijedno rade, mi ih motivišemo jer kupcima pružamo više, svi zajedno inoviramo kako bi bili bolji i svaki dan učimo jer smo svjesni da je znanje izgubljena stvar koju treba uzeti bilo gdje i bilo kada. Ukoliko želite biti dio naše pozitivne priče, javite nam se.

Tražimo: Voditelja poslovnice (M/Ž) za gradove:

  • Sarajevo (1 izvršilac)
  • Mostar (1 izvršilac)

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimalno srednja ekonomska ili tehnička škola, poželjno VSS ekonomskog ili tehničkog smjera,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Aktivno poznavanje Engleskog jezika,
  • Poznavanje tehnologije i noviteta.

Nudimo Vam:

  • Dinamično okruženje i ugodnu radnu atmosferu,
  • Stimulativna primanja,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Pristup naprednim tehnologijama,
  • Savjetovanje, obuke, treninge.

Od Vas očekujemo:

  • Odgovornost za profitabilnost poslovnice,
  • Odgovornost za kvalitet odnosa s kupcima,
  • Proaktivnost u radu,
  • Sposobnost prepoznavanja prilika na tržištu i spremnost za akciju.

Opis posla:

  • Praćenje procesa u poslovnici i koordinacija sa prodavačima,
  • Realizacija složenijih prodaja u poslovnici,
  • Rad s kupcima na terenu,
  • Briga o lageru robe u poslovnici,
  • Kontrola tehničko-zakonske ispravnosti poslovnice.

Ako i ne ispunjavate baš sva naša očekivanja, tim za edukaciju Vam je na raspolaganju. Pošaljite nam svoju prijavu na e-mail adresu posao@imtec.ba uz biografiju i motivaciono pismo. Na prijavi obavezno naznačite za koje područje ste zainteresovani i očekujte naš poziv. OGLAS ostaje otvoren do 18. 9.2020. godine.